No Widget Added

Please add some widget in Offcanvs Sidebar

Shopping cart

shape
shape

Söyleşiler

Söyleşiler

Instagram, filtreler, estetik operasyonlar, yükselen görsel kültür derken kadınlara dayatılan güzellik standartları gün geçtikçe artmaya başladı. Özellikle genç kızların bedenlerine “düzeltilmesi gereken” bir nesneymişçesine yaklaşmaları günümüzün en büyük problemlerinden biri haline geldi.
“Giysiler Ne Anlatır?” ve “İşte Bu Benim Bedenim” kitaplarının yazarı Seda Yılmaz’la, son yıllarda beden algımızın nasıl değiştiğini konuşacağız. 8 Mart haftasında Yılmaz’ın son kitabının rehberliğinde, güzellik sektörünün tuzaklarına düşmeden, bedenimizi ve kendimizi hırpalamadan var olmanın yollarını arayacağız.
10.03.2024

Sektöre egemen ayrımcılığı, sistematik mobbingi, tartışmalı kadın temsillerini ve Susma Bitsin oluşumuyla güçlenen eşitlik arayışını yerli sinema ve dijital dizi dünyası üzerinden okuyan bu söyleşi 1 Ekim Pazar günü Last Penny Büklüm’de.

Hayatın tüm renklerinin paylaşılacağı “Kafasına Göre Söyleşiler” Yazar Sezgin Kaymaz’la başlıyor. 9 Şubat 2019 Cumartesi günü saat 14.00’te Akara Adnan Ötüken İl Kütüphanesi’nde düzenlenecek söyleşimize tüm kitap dostlarını bekliyoruz.

Not: Söyleşi programlarımız ücretsizdir.

Engin Akyürek “Sessizlik” adlı kitabıyla Sinemart Kitap Kulübü’nde bizlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. “Sessizlik” bizleri, insanların birbirinin kalbine dokunduğu, dertleşerek anlaştığı, çocukların sokakta top oynadığı, bayramların hep birlikte kutlandığı, mutlulukların acıların paylaşıldığı o yıllara tekrar götürdü. Bizlerle birlikte geçirdiği bu keyifli sohbetinden ötürü kendisine çok teşekkür ederiz.

×

Merhaba ,

Bizim için bir sorunuz veya geri bildiriminiz mi var?

× WhatsApp