No Widget Added

Please add some widget in Offcanvs Sidebar

Shopping cart

shape
shape

Çocuk ve Gençlik Kitabı Yazarlığı

  • Home
  • Kurs
  • Çocuk ve Gençlik Kitabı Yazarlığı
Öğrenciler0 Görünümler91

Çocuk ve Gençlik Kitabı Yazarlığı

  • Eğitmen admin
  • Kategori: Çocuk ve Gençlik Kitabı Yazarlığı
  • Son Güncelleme 28 May, 2024
  • İnceleme
Kurs Hakkında

Kendimize ait ilk anılarımız çocukluğumuzdan başlar. Hayal gücümüz sınırsızdır; bütün gün oyunlar oynar, hayaller kurarız. Kitapların büyülü dünyasıyla tanıştığımızda ise kendimizi buluruz. Bir gün Peter Pan olup Neverland’de maceralara atılır, bir gün gemiye atlar okula iki yıl ara veririz, bir gün evdeki dolaptan içeri girer kendimizi Narnia’da buluruz.

Büyüdükçe hayallerimiz de bizimle büyür ve değişir. Artık yeni dünyaların yanında, kendi dünyamızı da görmek isteriz. Yaşıtlarımızın hikâyelerinden ilham alır, farkında olmadan karakterimizi geliştiririz. İlk aşkımızı, ilk hayal kırıklıklarımızı, ilk başarılarımızı kitaplardan öğreniriz.

Hayatımızın o büyülü çocukluk ve gençlik dönemine kim dönmek istemez ki? Peki, o dönemin ilham kaynağı bir yazarı olmaya ne dersiniz? Ülkemizde ve dünyada ağırlığını git gide ortaya koyan çocuk ve gençlik edebiyatına giriş yapmak, yazarlığa başlamak için Çocuk ve Gençlik Kitabı Yazarlığı programı sizin için en doğru seçenek.

Çocuk ve Gençlik Kitabı Yazarlığı Programının sonunda, çocuk ve gençlik edebiyatının en güzel örnekleriyle karşılaşacaksınız. On iki hafta boyunca başarılı olan, çok sevilen, çok satan kitapların sırlarını öğreneceksiniz. Daha önce hiç karşılaşmadığınız yazım türlerini, konu başlıklarıyla görüp kendinize en yakın olanını seçeceksiniz. Büyülü dünyanın bütün sırlarını, renklerini öğrenerek yazarlıkta adım adım ilerleyeceksiniz.

Ders İçeriği

Ders İçeriği
Çocuk Edebiyatı’na giriş Çocuk Edebiyatı’nda türler Çocuklara yönelik yazmanın detayları Dünyada ve ülkemizde Çocuk Edebiyatı’nın durumu Gençlik Edebiyatı’na giriş Gençlik Edebiyatı’nda türler Gençlere yönelik yazmanın detayları Dünyada ve ülkemizde Gençlik Edebiyatı’nın durumu

Çocuk Edebiyatı’na Giriş

Çocuk Edebiyatı’nda Türler

Çocuklara Yönelik Yazmanın Detayları

Dünyada ve Ülkemizde Çocuk Edebiyatı’nın Durumu

Gençlik Edebiyatı’na Giriş

Gençlik Edebiyatı’nda Türler

Gençlere Yönelik Yazmanın Detayları

Dünyada ve Ülkemizde Gençlik Edebiyatı’nın Durumu

e9f1b6f2a976dd67d6db37d425cf13e3?s=96&d=mm&r=g

admin

11 Courses 3 Students
No Review Yet
No Review Yet
×

Merhaba ,

Bizim için bir sorunuz veya geri bildiriminiz mi var?

× WhatsApp