No Widget Added

Please add some widget in Offcanvs Sidebar

Shopping cart

shape
shape

Etkili CV ve Kapak Yazısı Teknikleri


  • Home
  • Etkili CV ve Kapak Yazısı Teknikleri


Kalabalığın arasından sıyrılmaya ve potansiyel işverenler üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmaya hazır mısınız? Kariyer başarısına giden yolculuğunuz güçlü bir CV ve ön yazıyla başlar. Benzersiz becerilerinizi ve deneyimlerinizi sergileyen ilgi çekici CV’ler ve etkili kapak yazıları hazırlamayı öğreneceğiniz etkileşimli bir atölye çalışması için bize katılın.

Bu atölye ile:

Kalıcı bir izlenim bırakan çarpıcı bir CV oluşturmanın sırlarını öğrenin. Becerilerinizi, deneyimlerinizi ve başarılarınızı dikkatle sergileyin, CV’nizin belirli iş rolleriyle kusursuz bir şekilde uyum sağlamasını sağlayın ve potansiyel işverenler tarafından fark edilme şansınızı en üst düzeye çıkarın.

İşverenleri cezbetme sanatında ustalaşarak kapak yazınızla fark yaratın.

Profesyonel kimliğinizi yansıtan sağlam bir kişisel markayı nasıl oluşturacağınızı öğrenin. Dijital ortamda öne çıkmak ve etkili bir profesyonel ağ oluşturabilmek için LinkedIn profilinizi optimize edin.

Bu atölye çalışması, iş arayanlar, yeni mezunlar ve özgeçmişlerini ve kapak yazılarını geliştirmek isteyen profesyoneller için hazırlanmıştır. Başarılı bir kariyere giden yolculukta bize katılın.

Eğitmen

Akademik Yazına Giriş  / Workshop

Seda Bahar Pancaroğlu

×

Merhaba ,

Bizim için bir sorunuz veya geri bildiriminiz mi var?

× WhatsApp